U N I M E D

Union Medikal

Her geçen gün yaptığımız Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerimizi daha da geliştirerek Yerli ve Milli üretime katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Sağlıklı bir yaşam için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri gurubun her noktasında en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Arap Cami Mh. Tersane Cd. Kasman Bina, No:70/1 Beyoğlu/İSTANBUL

+90 532 388 44 44

info@unionmedikal.com

Hakkımızda

Union Medikal

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur, mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini bu sektöre adamış, özverili ve Union Medikal de çalışıyor olmaktan gurur duyan ekibimizdir. Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada; Müşteri beklentilerini, Ulusal ve uluslararası standartları, Yasal mevzuat şartlarını, Geleceğe temiz bir dünya bırakmayı taahhüt ederiz. Müşterilerimize talep ettiği miktarda, Unimed kalitesinde ve doğru zamanda ürün iletmenin doğru iletişimle gerçekleşeceğine inanırız. Ürün kalitemizi korumak ve yükseltmek için çalışmalarımızı doğru iletişimle planlarız. Sürekli gelişen teknoloji ile uyumu yakalamak ve bu gelişime katkı sağlamak için ARGE çalışmalarını gerçekleştiririz.

 

Ülkemize her geçen gün daha fazlı katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız. Türkiyedeki ve Dünyadaki başarımızın en büyük payını yaptığımız yerli üretime borçluyuz. Her geçen gün yaptığımız Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerimizi daha da geliştirerek Yerli ve Milli üretime katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Sağlıklı bir yaşam için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri gurubun her noktasında en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.