U N I M E D

Union Medikal

Her geçen gün yaptığımız Ar-Ge çalışmalarıyla ürünlerimizi daha da geliştirerek Yerli ve Milli üretime katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Sağlıklı bir yaşam için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri gurubun her noktasında en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Arap Cami Mh. Tersane Cd. Kasman Bina, No:70/1 Beyoğlu/İSTANBUL

+90 532 388 44 44

info@unionmedikal.com

Union Medikal Malzeme ve Cihazlar SAN. DIŞ TİC. A.Ş.

Union Medikal

2020 yılında sektörde tecrübeli bir ekip tarafından sağlık profesyonellerinin, kurumlarının ve tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için, yüksek kalite ve hizmet anlayışı ile kurulmuştur.

Problem çözme odaklı yaklaşımımız, ahlaki değerlere ve kalite standartlarına olan katı bağlılığımız ile desteklenmiştir. Tip I, Tip II ve Tip IIR Tek Kullanımlık Medikal Maske, Çocuk Maskesi, FFP2 NR Ventilli ve Ventilsiz Koruyucu Maske, FFP3 NR Ventilli ve Ventilsiz Koruyucu Maske, Tek Kullanımlık Cerrahi Önlük ve Tek Kullanımlık Koruyucu Tulum üretimimiz düzenli aralıklar ile test edilmekte ve 3. Taraf yetkili kuruluşlar tarafından kontrol edilerek EN standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz CE sertifikasına sahiptir.

Üretim kapasitemizi arttırmak ve kaliteden ödün vermeden teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmak, Türkiye ve Dünya pazarında, sektörde öncü ve lider kuruluş olma yolunda a faaliyetlerim izititizlikle ve özenle yürütmek, markamızı bir dünya markası olarak geliştirmek öncelikli hedefimizdir.